Znovu od začátku...

25. července 2014 v 20:43 | Moony Moon |  Diary
Hi cute ponies ! Po dlouhé době, já žiju ! No áno, ale tedy jestli zase nechcípnu.. -_- Doufám každopádně že ne. Myslím tím, že tu aspoň chvíli zůstanu. Nedávám moc nadějí, protože mám můj gimp a brushe hezky v p... ale můžu se naučit tvořit v tom novém, a nebo já s tímvlastně už začala. Zatím nic moc, ale dávám tomu aspoň čas. Asi jsem vám už tak nějak napověděla, co se stalo, proč jsem tu nebyla. Nejdřív mě grafika prostě přestala bavit.. uplně ale nechtěla jsem to s blogem vzdát (no, anelly-já taky moc dlouho nevydržela :D). Pak mě zas bavit začala.. no,a pak tohle -_- Rozbil se mi comp. Všechny obrázky, brushe, soubory, programy - no prostě všecko je... Ale teď se ho budu snažit (s pomocí) zase opravit.Sice ty brushe atd,.. už prostě nepůjdou. Stáhnu si nové, snad lepší. Snad bude celý tento blog zase lepší. Prostě jen teď neumím laye, (proto ten starý) musím se to na tom "new program" zase naučit. A vůbec, dáváte mi ještě naději ? Nějaká šance že bych to zas dokázala ? Možná... já nevím, jsem tak nerozhodná že s tím možná zase fláknu.. to snad ne :/ Uvidíme...
____________________________________________________________________________________________________

A co vy ? Má to se mnou ještě cenu ? Chcete mě tu vůbec ještě ? Já vím, blbé otázky, prosím nezlobte se na mne, já se chci jen ujistit :)
S láskou vaše stará (:D) Moony Moon ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | 26. července 2014 v 21:07 | Reagovat

Jsem ráda že jsi zpět . :D Byla škoda že jsi tu nebyla :/ docela jsi tu chyběla. :) Určitě nekonči a nemusíš se přeci věnovat jen grafice :). Je spoustu možností a přeji hodně štěstí s novým programem :). A s novým začátkem :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama